Čerpadla

Ecoflow Energy Plus

Zobacz produkt w 360°

Vysoce účinná oběhová čerpadla k topným zařízením

Pro účinná oběhová čerpadla ECOFLOW ENERGY je typická špičková kvalita provedení. Použití materiálů nejvyšší kvality způsobuje, že náš výrobek má nadprůměrnou účinnost a je pro něj typická výjimečná životnost.

  • nejvyšší účinnost díky technologii motorů s trvalými magnety EC
  • funkce SMART ADAPT
  • min. vstupní příkon od 3 W
  • navigace v menu s použitím funkcí OneTouch
  • vstupní režimy regulování, stálá rychlost otáček / proměnlivý rozdíl tlaků
  • funkce bránící zablokování
  • integrovaná ochrana motoru
  • velká bezpečnost při spuštění
  • jednoduché namontování potrubí díky praktickému upevnění s použitím klíče

 

Ceník
Kód Název MOC s DPH
QYH006 DEFRO Ecoflow Energy Plus 4-6 m, SMART ADAPT, DN25, 3–41 W, IP42, s izolací 2 450 Kč


Kvalita provedení

Čerpadlo ECOFLOW ENERGY je provedeno z armaturového odlitku, s povrchovou úpravou kataforézním lakování a chromniklovou oceli. Použití uvedených materiálů zaručuje výjimečnou odolnost a široké možnosti využití. Čerpadlo ECOFLOW ENERGY je ve standardní výbavě vybaveno a dodáváno s termoizolací, těsněním, záslepkami a napevno namontovanými kabely.

Úspory energie

V průměrné domácnosti od 10 do 15% elektrické energie spotřebovávají standardní čerpadla. Díky použití účinných čerpadel ECOFLOW ENERGY spotřeba energie ve srovnání s tradičními oběhovými čerpadly může klesnout až na cca 80%. Jejich hydraulický výkon je přitom srovnatelný se standardními čerpadly.

Množství nastavení

S použitím funkce OneTouch je možné si zvolit sedm různých křivek výkonu. Kromě čtyř křivek, které fungují na základě metody úměrného tlaku, lze zvolit ještě tři křivky se stálou charakteristikou rychlosti. Přepínání v noci na nižší teplotu umožňuje další snižování spotřeby energie díky využití funkce snižování teploty systému v závislosti na času. Na LED displeji se zobrazuje průběžný příkon, zvolená křivka charakteristiky a noční snížení.

Použití

Energoúsporné čerpadla ECOFLOW ENERGY jsou budovaná za účelem podpory průtoku teplé vody v potrubí ústředního topení, hodí se také k čerpání rozředěných médii v průmyslu a řemesle. Jsou také přizpůsobené k používání se zařízeními na solární ohřev.

Počet návštěvníků: 895307 , dnes: 489 , včera: 858 , online: 1