Čerpadla

Vysoce účinná oběhová čerpadla k topným zařízením

Pro účinná oběhová čerpadla ECOFLOW ENERGY je typická špičková kvalita provedení. Použití materiálů nejvyšší kvality způsobuje, že náš výrobek má nadprůměrnou účinnost a je pro něj typická výjimečná životnost.

Přednosti čerpadel ECOFLOW ENERGY

  • nejvyšší účinnost díky technologii motorů s magnety EC
  • min. vstupní příkon od 3 W
  • navigace v menu s použitím funkce One Touch
  • vstupní režimy regulování, stálá rychlost otáček / proměnlivý rozdíl tlaků
  • funkce bránící zablokování
  • integrovaná ochrana motoru
  • vysoká bezpečnost při spuštění
  • jednoduchá montáž díky praktickému upevnění s použitím klíče

Kvalita provedení

Čerpadlo ECOFLOW ENERGY je provedeno z armaturového odlitku, s povrchovou úpravou kataforézním lakování a chromniklovou oceli. Použití uvedených materiálů zaručuje výjimečnou odolnost a široké možnosti využití. Čerpadlo ECOFLOW ENERGY je ve standardní výbavě vybaveno a dodáváno s termoizolací, těsněním, záslepkami a napevno namontovanými kabely.

Úspory energie

V průměrné domácnosti od 10 do 15% elektrické energie spotřebovávají standardní čerpadla. Díky použití účinných čerpadel ECOFLOW ENERGY spotřeba energie ve srovnání s tradičními oběhovými čerpadly může klesnout až na cca 80%. Jejich hydraulický výkon je přitom srovnatelný se standardními čerpadly.

Množství nastavení

S použitím funkce OneTouch je možné si zvolit sedm různých křivek výkonu. Kromě čtyř křivek, které fungují na základě metody úměrného tlaku, lze zvolit ještě tři křivky se stálou charakteristikou rychlosti. Přepínání v noci na nižší teplotu umožňuje další snižování spotřeby energie díky využití funkce snižování teploty systému v závislosti na času. Na LED displeji se zobrazuje průběžný příkon, zvolená křivka charakteristiky a noční snížení.

Použití

Energoúsporné čerpadla ECOFLOW ENERGY jsou budovaná za účelem podpory průtoku teplé vody v potrubí ústředního topení, hodí se také k čerpání rozředěných médii v průmyslu a řemesle. Jsou také přizpůsobené k používání se zařízeními na solární ohřev.

 

Uvedené ceny jsou včetně DPH. V případě více variant produktu je zobrazena cena nejnižší varianty. Pokud není zobrazena cena, je na dotaz.

Potřebujete poradit? Zavolejte našemu technikovi na +420 725 973 938!

Všechny kontakty


Počet návštěvníků: 895264 , dnes: 446 , včera: 858 , online: 14