Peletové kotle

Zobrazené ceny jsou včetně DPH a vztahují se na nejnižší variantu výkonu kotle. Změna cen vyhrazena. Aktuální ceníky vždy najdete v sekci Ke stažení -> Ceníky.

Kotle na pelety pro velké i malé kotelny

Při navrhování našich zařízení věříme, že každý sní nejen o dobrém a spolehlivém zdroji tepla, ale zároveň o čerstvém vzduchu, který všichni dýcháme. Naše kotle na pelety splňují všechny přísné evropské emisní normy a jejich velkou výhodou je snadná instalace a provoz. Tato zařízení spotřebovávají optimální množství paliva, takže jsou dobrou alternativou pro zákazníky, kteří chtějí ušetřit. Kotle DEFRO mohou být instalovány ve velkých místnostech, ale mysleli jsme i na majitele malých kotelen a vytvořili jsme speciální verze SLIM.

DEFRO nabízí několik různých modelů peletových kotlů. Každý z nich se vyznačuje mírně odlišnou specifikací a cenou. Všechny však mají některé věci společné. Třída energetické účinnosti kotlů je A+ nebo A++. Tepelná účinnost každého modelu kotle na pelety je v rozmezí 90-94%. Pro výrobu se používají vysoce kvalitní materiály, včetně vysokojakostní oceli s atestací.

Pelety jsou palivo, které při správném spalování nemá prakticky žádné negativní účinky na přírodní prostředí. Odhaduje se, že jeho spalování emituje do atmosféry pouze množství CO2, které strom absorbuje v procesu fotosyntézy. Díky tomu jsou kotle na biomasu 5. emisní třídy v ekodesignu ideálním řešením pro každého, komu záleží na ekologii.

Kotle na pelety jsou jedním z nejlepších řešení pro ty, kteří nemají dostatek času na plnění domácích povinností. Každodenní použití je jednoduché a navíc je snadné udržovat pořádek, protože pelety lze zakoupit v estetických a praktických pytlích. Funkce automatického čištění hořáku je součástí standardní výbavy těchto kotlů.

Kotle na pelety DEFRO pracují s řídicí jednotkou, jejíž ovládání je jednoduché a intuitivní. Výhodou je také možnost využití doplňkové možnosti, kterou je ovládání a provádění změn parametrů jednotky online. Díky tomu můžete dohlížet na provoz kotle i mimo domov.

 

Skladovou dostupnost našich zařízení zjistíte zde. Prodejní místa naleznete zde.

Neváhejte nás kontaktovat pro další informace nebo poradenství při výběru ideálního zařízení pro vaši domácnost.

Počet návštěvníků: 895222 , dnes: 404 , včera: 858 , online: 12