Tepelná čerpadla DEHER Airterm

DEHER je značka, za kterou stojí lídr v oboru vytápění ve střední Evropě – společnost DEFRO. Jsme dovozcem a distributorem moderních tepelných čerpadel, která jsou jedním z nejspolehlivějších a nejbezpečnějších zdrojů tepla.

Naším cílem je komfort uživatele. Proto se zaměřujeme na dodávky zařízení nejvyšší kvality. Zařízení, která jsou pro nás navrhována, jsou sestavována pod dohledem našich odborníků a poté procházejí četnými testy a zkouškami v naší laboratoři. Zakládáme si také na dobré spolupráci se zkušenými značkami. Proto si velmi vážíme spolupráce s DEFRO v oblasti výměny technologií, toku informací a široce pojatého know-how.

Jsme značka pro každého. Právě pro vás optimalizujeme procesy zásobování tak, aby splňovaly požadavky moderního trhu, aby naše zařízení byla co nejefektivnější, nejhospodárnější a nejekologičtější. Tepelná čerpadla značky DEHER jsou zařízení, kterým můžete důvěřovat. Navždy.

Tepelná čerpadla značky DEHER jsou nejnovější generací čerpadel vzduch-voda. Jedná se o zdroj tepla, který předává energii získanou z okolního prostředí do systémů ústředního vytápění a ohřevu vody v domě. Tato zařízení mají ve standardu nejen funkci vytápění, ale také chlazení. Lze je tedy používat nejen v zimě, ale i během horkých letních dní ke snížení teploty v domě.

Značka DEHER v současné době nabízí čtyři tepelná čerpadla typu vzduch-voda/monoblok. Jedná se o spolehlivá zařízení, která kombinují vysoký výkon s moderním designem. Tepelné čerpadlo je možné pořídit i s dotací, neboť v rámci programů „Nová zelená úsporám” a „kotlíkové dotace” je lze na montáž tohoto zařízení čerpat. Tepelná čerpadla DEHER jsou odpovědí na vaše potřeby.


AIRTERM 8 EVI DC

První zařízení z rodiny DEHER. Moderní reverzibilní tepelné čerpadlo vzduch-voda typu monoblok. Díky použití technologie EVI, tj. přímému vstřikování páry do kompresoru, je zařízení mimořádně účinné a zachovává si svou účinnost i při nízkých teplotách až do -25 °C.

Čerpadlo je bezpečné a snadno se ovládá. Může obsluhovat široký rozsah teplot do 65 °C. Díky svým vlastnostem je ideální pro podlahové vytápění, které vyžaduje nižší teplotu, ale také pro radiátorový systém, který vyžaduje vyšší teplotu média. Díky použitým invertorovým kompresorům zařízení přizpůsobuje topný a chladicí výkon aktuální potřebě objektu.

Čerpadlo DEHER AIRTERM 8 EVI DC je ideální pro novostavby i modernizované budovy. Vyznačuje se velmi vysokým COP (~4,5) a vysokými úsporami ve třídě sezónní energetické účinnosti A+++. Navíc jej lze bez obav kombinovat s fotovoltaikou a dosáhnout tak ještě větších úspor.

Zařízení používá chladicí médium R32, které neobsahuje chlór, a čerpadlo je hermeticky uzavřeno v souladu s předpisy pro F-plyny.

DETAIL
AIRTERM 13 EVI DC

Stejně jako u verze s nižším výkonem se jedná o moderní reverzibilní tepelné čerpadlo vzduch-voda typu monoblok. Vyznačuje se stejnou bezpečností a snadnou obsluhou.

Díky použité technologii EVI (přímé vstřikování páry do kompresoru) je zařízení velmi účinné. Navíc si zachovává svou účinnost v různých povětrnostních podmínkách, dokonce až do -25 °C. Může také obsluhovat široký rozsah teplot až do 65 °C.Dobře se osvědčí jak pro podlahové vytápění, které vyžaduje nižší teplotu, tak v radiátorovém systému, kde je třeba použít vyšší teplotu média.

Díky použitým invertorovým kompresorům zařízení přizpůsobuje topný a chladicí výkon aktuální potřebě objektu. Čerpadlo DEHER AIRTERM 13 EVI DC nabízí také vysoký COP (~4,0) a velké úspory díky třídě sezónní energetické účinnosti A+++. Navíc jej lze bez obav kombinovat s fotovoltaikou a dosáhnout tak ještě větších úspor. Je to velmi dobrá volba pro nové i modernizované budovy.

DETAIL
AIRTERM 18 EVI DC

Třetí monoblokové tepelné čerpadlo vzduch-voda z řady DEHER. Toto bezpečné a uživatelsky přívětivé zařízení může obsluhovat široký rozsah teplot až do 65 °C. Stejně jako ostatní modely funguje dobře jak s podlahovým vytápěním, které vyžaduje nižší teplotu, tak s radiátorovým systémem, který vyžaduje vyšší teplotu média. Díky použitým invertorovým kompresorům zařízení přizpůsobuje topný a chladicí výkon aktuální potřebě budovy.

Čerpadlo využívá technologii EVI, tj. přímé vstřikování páry do kompresoru, díky tomu je zařízení mimořádně účinné a udržuje si účinnost i při nízkých teplotách až do -25 °C.

Čerpadlo DEHER AIRTERM 18 EVI DC se osvědčí v nových i modernizovaných budovách. Vyznačuje se velmi vysokým COP (~4,4) a vysokými úsporami ve třídě sezónní energetické účinnosti A+++. Navíc jej lze bez obav kombinovat s fotovoltaikou a maximalizovat tak úspory.

DETAIL
AIRTERM 23 EVI DC

Nejvýkonnější zařízení značky DEHER. Tepelné čerpadlo vzduch-voda typu monoblok. Stejně jako všechna zařízení DEHER využívá technologii EVI, tj. přímé vstřikování páry do kompresoru. Díky tomu je zařízení mimořádně účinné a zachovává si svou účinnost i při nízkých teplotách až do -25 °C.

Čerpadlo je bezpečné a snadno se ovládá. Má široký rozsah teplot topného systému, až do 65 °C. Díky svým vlastnostem je ideální pro podlahové vytápění, které potřebuje nižší teplotu, ale také pro radiátorový systém, který vyžaduje vyšší teplotu média. Díky použitým invertorovým kompresorům zařízení přizpůsobuje topný a chladicí výkon aktuální potřebě objektu.

AIRTERM 23 EVI DC je ideálním řešením pro novostavby i modernizované budovy. Vyznačuje se velmi vysokým COP (~4,4) a vysokými úsporami ve třídě sezónní energetické účinnosti A+++. Navíc jej lze kombinovat s fotovoltaikou a dosáhnout tak ještě větších úspor.

DETAIL
Počet návštěvníků: 779565 , dnes: 469 , včera: 747 , online: 4