Pohony

DSM-W

Zobacz produkt w 360°

Pohon DEFRO je určen k automatickému ovládání směšovacího ventilu. Přestože má každý ventil manuální regulaci, automatický provozní režim umožňuje přesné nastavení polohy ventilu, které vyplývá z aktuálního měření teploty.

Použití pohonů se směšovacími ventily DEFRO umožňuje plynulé ovládání těchto ventilů a díky spolupráci s řídicí jednotkou kotle je lze plně propojit s ostatními parametry nastavení kotle ústředního vytápění. Pohon v systému ústředního vytápění lze ovládat i mimo kotel, a to tak, že k němu připojíte nezávislý modul pro ovládání ventilů: DEFRO I-1 nebo DEFRO I-1M.

Za zmínku stojí, že pohon ventilu je univerzální, protože nachází uplatnění jak u třícestných, tak u čtyřcestných ventilů, a na průměru ventilu (1'' nebo 5/4'') nezáleží, protože pohon je univerzální pro většinu směšovacích ventilů. Samotné připojení pohonu k ventilu nevyžaduje žádné nářadí a montáž probíhá nasunutím pohonu na ventil (případně se při montáži pohonů předchozí generace na ventily používá montážní adaptér).

Ceník
Kód Název MOC s DPH
QYE011 Pohon pro směšovací ventily DEFRO DSM-W tříbodový, 120 s, 5 Nm 1 720 Kč
Počet návštěvníků: 895211 , dnes: 393 , včera: 858 , online: 15