Rozdělovače čerpadlových skupin

Rozdělovače DEFRO slouží k rovnoměrnému rozdělení průtoku vody v zařízení ústředního vytápění mezi více skupin čerpadel. Rychlé a snadné připojení skupin čerpadel k rozdělovací soupravě usnadňuje montáž instalace kotelny a umožňuje upustit od zbytečných záměn.

Rozlišení sortimentu:

  • DR – rozdělovače
  • DSR – anuloidy s integrovanou hydraulickou spojkou pro vyrovnávání průtoku a tlaku kapalin

Přípojky rozdělovače mají závitové spoje, připravené pro rychlé připojení rozdělovače ke kotlovému okruhu a skupině čerpadel. Sortiment rozdělovačů se dělí na modely s typickým rozdělovačem DR a anuloidy DSR s integrovanou hydraulickou spojkou pro vyrovnávání volného průtoku a tlaku kapalin. Celá jednotka je zapouzdřena v izolační pěně EPP, aby se zabránilo ochlazování kapaliny, a dodávané nástěnné držáky umožňují snadnou instalaci. Rozdělovače jsou navíc vybaveny vývody pro montáž vypouštěcího ventilu nebo ponorné objímky pro teplotní čidlo. Zárukou kvality je skutečnost, že všechny rozdělovače procházejí továrními testy těsnosti.

 

Uvedené ceny jsou včetně DPH. V případě více variant produktu je zobrazena cena nejnižší varianty. Pokud není zobrazena cena, je na dotaz.

Potřebujete poradit? Zavolejte našemu technikovi na +420 725 973 938!

Všechny kontakty

Počet návštěvníků: 895303 , dnes: 485 , včera: 858 , online: 0