Série DEFRO HOME Riva

Zobrazené ceny jsou včetně DPH. Změna cen vyhrazena. Aktuální ceníky vždy najdete v sekci Ke stažení -> Ceníky.

Teplo krbu pro celý dům

Krbové vložky s teplovodním výměníkem jsou inovativním prvkem moderního vytápění, který kombinuje efektivitu topení v krbu s distribucí tepla do prostoru. Princip spočívá v tom, že vložka má integrovaný teplovodní výměník, který přenáší teplo z ohniště do vody cirkulující v teplovodním systému. Tato voda pak putuje potrubím do radiátorů nebo podlahového vytápění, kde uvolňuje teplo do prostoru. Tímto způsobem se využívá energie z hořícího dřeva nejen k vytápění místnosti, ale i k ohřevu vody v domácnosti.

Výhodou krbových vložek s teplovodním výměníkem je efektivní využití tepla z krbového ohniště, což může výrazně snížit náklady na vytápění a zvýšit ekologickou udržitelnost domácnosti. Tento systém umožňuje také propojení s existujícím systémem vytápění na teplovodní bázi, což zjednodušuje instalaci a integraci s již existujícími prvky vytápění. Díky nim lze krbové vložky s teplovodním výměníkem považovat za ekonomickou a ekologickou alternativu k tradičním způsobům vytápění.

Krbové vložky řady Riva disponují demontovatelným výměníkem pro snažší manipulaci. Poměr výkonu do vzduchu/vody je vyvážený. Výměník se čistí spodem, přes topeniště.

Krbové vložky řady Navi nemají demontovatelný výměník a předávají více svého výkonu do vody. Výměník se čistí dedikovaným čistícím otvorem.

Počet návštěvníků: 895147 , dnes: 329 , včera: 858 , online: 13