BLOG

Krbové vložky - stojí za to investovat?

přidáno:

Krbové vložky - stojí za to investovat?

Odpověď na tuto otázku se u každého z nás liší. To, zda stojí za to investovat do nákupu krbové vložky spolu s její instalací, do značné míry závisí na tom, jak často bude krb s krbovou vložkou používán a provozován. Kromě toho je snazší se rozhodnout a zařídit místo pro krbovou vložku v nově postaveném domě, než důkladně přestavět obývací pokoj nebo zbourat zdi.

 


 

 

Krb s krbovou vložkou, ve kterém vesele praskající oheň je především nádhernou podívanou, která poskytuje zajímavou atmosféru a příjemné klima v místnosti. Na dlouhých zimních večerech si můžete posedět u krbu, zahřát se a dobře se bavit se svým oblíbeným čtením, nebo se setkat s rodinou a přáteli. To do značné míry odpovídá na otázku, zda stojí za to koupit krbovou vložku.

Pokud bude navíc krb s krbovou vložkou použit jako alternativní zdroj tepla k zahřátí místnosti, nebo i ve větší míře, za použití systému DGP nebo s napojením na vodotopnou sestavu, krbová vložka bude hlavním zdrojem topení, odpověď na otázku přijde sama. Pak stojí za to nainstalovat krbovou vložku, která zajistí náklady na vytápění na minimální úrovni a zároveň nabídne neocenitelný vizuální zážitek.

Abychom dále přesvědčili ty, kteří se nerozhodli investovat do krbu, je třeba zdůraznit, že největší výhodou krbových vložek je nezávislost na externích zdrojích energie - elektřina nebo plyn. Porucha systému distribuce energie v chladných dnech nezpůsobí vychladnutí domu, stačí jen zapálit krb a užít si teplo.

Krbové vložky jsou navíc jedním z nejekologičtějších zdrojů tepla a produkty vzniklé spalováním dřeva vytvářené v krbu jsou mnohem méně škodlivé pro životní prostředí než produkty spalování, například plynu.

Jakmile bude rozhodnuto - je čas koupit krbovou vložku. Při výběru krbové vložky si musíte být vědomi, že se jedná o rozhodnutí na mnoho let, takže byste měli vynaložit veškeré úsilí, abyste si vybrali krbovou vložku, která splňuje Vaše očekávání. Při hledání správné krbové vložky věnujte pozornost jejímu typu, topné energii, ceně a vizuální hodnotě.

Pro plné uspokojení potřeb zákazníků vyvinula DEFRO řadu technologicky vyspělých a mimořádně dekorativních krbových vložek DEFRO HOME. Krbové vložky podepsané se značkou DEFRO HOME jsou dokonalým doplňkem kotlů ústředního topení, základního produktu DEFRO, jedničky na trhu v tomto odvětví. Krbové vložky DEFRO HOME jsou vizí budoucnosti.

 

Wkłady kominkowe powietrzneKrbové vložky horkovzdušné

 

Krbové vložky s teplovodním výměníkem
Krbové vložky s teplovodním výměníkem

Počet návštěvníků: 895166 , dnes: 348 , včera: 858 , online: 14